Про компанію ТОВ «Фінколлект Україна»

Ми – європейське колекторське агентство, яке працює на ринку в сфері управління заборгованостями. Ми виступаємо в якості зв’язучої ланки між кредитором та боржником, тим самим сприяючи відновленню фінансового ринку. Наша основна місія - допомогти боржникам виправити своє фінансове становище найбільш прийнятним для обох сторін способом.

Як ми взаємодіємо з боржниками?

Ми усвідомлюємо, що кожен боржник є важливим для нас. Це одна з багатьох причин, чому ми пишаємося індивідуальним підходом до кожного. Ми хочемо, щоб наші ділові партнери отримували свої гроші максимально швидко та з мінімальними витратами.

  • Збереження конфіденційності та гідності має першочергове значення для нас.
  • Завжди спілкуємося з боржниками коректно та професійно.
  • Допомагаємо повернути фінансову незалежність.
  • Мотивуємо боржників вирішувати питання їхнього фінансового становища.
  • Захищаємо персональні дані відповідно до чинного законодавства.



Як ми взаємодіємо з бізнес-партнерами?

Бізнес-партнери звертаються до нас з різними портфелями дебіторської заборгованості, тому ми приділяємо особливу увагу їхнім потребам і очікуванням. Нашим пріоритетом є така співпраця, яка не ставить під загрозу репутацію ділового партнера через те, що він має справу з дебіторською заборгованістю.

  • Ми не обіцяємо того, чого не можемо виконати.
  • Всю інформацію зберігаємо в умовах суворої конфіденційності.
  • Ми дбаємо про побудову довгострокових і надійних взаємовідносин з партнерами.

Ми орієнтуємося на досудове та судове стягнення боргів. Позичальники в досудовому порядку можуть звернутися до наших професійних фахівців за консультацією. Також ми співпрацюємо з досвідченою юридичною компанією і сприяємо успішному врегулюванню питань з борговими зобов’язаннями у випадках, коли необхідно вирішувати справу через суд.

Наша компанія використовує різноманітні сучасні засоби зв’язку. Ми регулярно спілкуємося з боржниками по телефону, через електронну пошту, СМС, чат та листи-повідомлення. Це дозволяє нам враховувати їхні часові обмеження, а також дає можливість зв’язатися в позаробочий час.

Зв’яжіться з нами