Наші послуги

Ми орієнтуємося на досудове стягнення боргів. Позичальники в досудовому порядку можуть звернутися за консультацією до наших професійних фахівців.

Досудове стягнення боргів

Ми використовуємо поєднання письмового, телефонного, електронного та особистого спілкування для зв’язку з боржником. Ми завжди підлаштовуємося, виходячи з того, який вид взаємодії є найбільш ефективним. Наша основна мета – докласти всіх зусиль, щоб уникнути судових розглядів.

Судове стягнення боргів

Ми завжди намагаємося вирішувати справи в досудовому порядку, але це не завжди можливо. Всі дії наших юристів мають на меті якнайшвидше відшкодування позову. Головна ціль полягає в тому, щоб не лише забезпечити прийняття судом остаточного рішення, але й домовитися з боржниками про мирні врегулювання питання.

Виконавче провадження

Отримавши остаточне рішення суду для наших партнерів, ми забезпечимо виконання процедури стягнення боргу. Ми співпрацюємо з судовими виконавцями по всій Україні і постійно контролюємо їхню діяльність.

Процедура банкрутства

В рамках процедури банкрутства ми здійснюємо моніторинг реєстру банкрутства, готуємо та подаємо провадження про банкрутство, спілкуємося з іншими кредиторами з питань банкрутства.

Ми пропонуємо ряд додаткових послуг:

  • Ретельний аналіз портфеля
  • Запобігання безнадійній заборгованості
  • Новини та інформацію про фінансовий ринок
  • Чіткий моніторинг та звітність протягом всього часу роботи з портфелем

Зв’яжіться з нами